Hakkımızda

Koleksiyonerlik;

Para, pul, eski belge, antika obje, madalya ve sanat eseri  gibi çeşitliliği olan  değerli ve özel  nesnelerin toplama eğiliminin çok eskilere dayandığı bilinmektedir. Bu anlamda koleksiyonculuğun oluşumu sanatın tarihi ve müze kurumlarının gelişimiyle iç içedir.

Koleksiyon yapanların topladıkları ürünlerin büyük sabır ve fedakarlıklar karşılığında elde edildiği aşikardır. Koleksiyonerler, koleksiyon yapmakla hem kendi şahsi tatminlerini sağlayan hem de topladıkları malzemeleri çok iyi bir şekilde muhafaza etme yoluyla geçmişin değerlerini geleceğe intikal ettiren ileri görüşlü, sabırlı ve özverili kişilerdir.

Hakkımızda;

Nümismatik dünyasında 20 yılı aşkın bir süredir çalışmaları olan ve toplama merakını siz değerli koleksiyonerlere ulaştırmak ve paylaşmak adına  modern çizgilerde ilerlemeyi hedef almış yeni kurulan ve bu işe gönül vermiş genç bir müzayede firmasıyız.

Faaliyet alanlarımız;

Nümismatik,filateli,efemera,madalya ve madalyon,berat,nişan,saat,sanat eserleri,mücevherat ve antika objeler olarak tanımlayabiliriz. Bu alanlarda siz değerli koleksiyonerlerimiz için düzenleyeceğimiz müzayedeler ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz:

Siz değerli koleksiyonerlerle sürekli iletişimde olarak bu alanlardaki hedeflerinize ulaşmak için sizlere yön ve tavsiyeler sunarak büyük bir aile olmak.

Misyonumuz;

Bugün ilerlediğimiz bu yolda, sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, güvenli ve şeffaf olarak ürünlerimizi beğeninize sunmaktır.

Bu hususta;

koleksiyon fazlalıklarınızı veya toplu koleksiyonunuzu müzayedelerimizde  değerlendirebilirsiniz.

Değerlendirmek istediğiniz ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla,

ERKANLI MÜZAYEDE EKİBİ